Önceki
Sonraki
Shadow
Slider

Yedekleme Çözümleri

Bilgisayar sisteminizi işlevsel kılan temel birimlerin, üzerinde çalisan yazılımların ve depolanan verilerin, arıza, hata ve hasar durumlarında çalışmanızın kesintiye ugramaması ve/veya veri kaybının yaşanmaması için düzenli yedeklerinin alınması gerekmektedir. sistem üzerinde problemlerle karşılaşıldığında bu sorun zaman, para ve iş gücü gibi birçok kayba neden olmaktadır. Bundan dolayı veri yedekleme işleminin önemi burada devreye giriyor. Belirli aralıklarla veri yedeklemesi 

yapmak hem iş gücünün azalmasında hem de problem anında hızlı müdahale için önemli rol oynuyor. Düzenli olarak yedeklemek çok önemlidir. Fiziksel dünyaya ait herhangi bir şey, yedeklerde yakında veya ileri bir tarihte hata verebilirler. İyi bir yedekleme yapmanın parçası da yedeklerin çalışmasından emin olmaktan geçiyor.

Hizmetlerimiz

BiSistem olarak size, sisteminizin ve verilerinizin yedeklerini alacak yazılımlarının ve bu yazılımların konumlandırılacağı NAS/SAN aygıtlarının kurulumunu ve ayarlarını yapıyoruz. Aynı zamanda bu yedeklerı bulut teknolojilerine kopyalaryarak maksimum geri dönülebilirlilik sağlıyoruz. Yedekler alındıktan sonra felaket durumlarında, yedeklenen verileri geri yüklüyoruz. yaptığımız bakım anlaşmaları ile düzenli periyotlarla yedeklerinizin bütünlüğünü ve kullanılabilirliğini test ediyoruz.

Please publish modules in offcanvas position.