Önceki
Sonraki
Shadow
Slider

Sanallaştırma

IT de sanallaştırmanın kullanıldığı belli başlı 5 alan vardır. Ağ sanallaştırması, masaüstü sanallaştırması, sunucu sanallaştırması, depolama sanallaştırması ve uygulama sanallaştırması. Genel amaç ortak kaynak kullanımı ile daha işlevsel ve daha düzenli bir yapı oluşturulması. Başlıca yararlarından biri ise kullanım maliyetlerinin daha düşük olması. Genel amacı ise çlöeklenebilir iş yükünü geliştirirken yönetimsel görevlerin merkezileştirilmesidir.

Genel Faydaları

  • İşletme giderlerinin azalması
  • Fiziksel yapıların azalması
  • Merkezi yönetimin kolaylaştırılması
  • Yeni sanal aygıtların kolayca sisteme eklenmesi
  • Daha düşük sahip olma maliyetleri
  • Daha çevreci bir sisteme sahip olmak

Sizin için ne yapıyoruz?

Var olan fiziksel yapınızı sanallaştırarak bahsettiğimiz özelliklerden faydalanmanızı sağlıyoruz. Bunu yaparken minimum kesinti ile yapıyoruz. Sisteminizi inceledikten sonra ihtiyaçlarınızı belirleyip uygun ürünlerin seçimini ve satın almasını gerçekleştiriyoruz. Akabininde kurulumlarını yapıp varolan yapınızı sanal ortama taşıyoruz. Daha sonra yapacağımız bakım anlaşması ile genel bakımı ve yedeklenmesiniö herhangi bir felkaet durumunda kurtarm işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Amacımız

Ağ, masaüstü ve sunucu sanallaştırma yöntemiyle müşterilerimize iş sürekliliği ve verimlilik sağlıyoruz. Microsoft ve Vmware in sanallaştırma uygulamaları ile müterilerimizin sanallaştırma ihtyaçlarına çözümler oluşturuyoruz.

Please publish modules in offcanvas position.