Önceki
Sonraki
Shadow
Slider

Hakkımızda

Bilişim sektöründe her türlü ihtiyacınızın karşılanacağı hızlı, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet veren bir bilişim iletişim firmasıyız. Zengin ürün yelpazesi ve güçlü teknik kadromuzla hem son kullanıcıya hem de kurumsal firmalara destek vermekteyiz. Fiyat/performans/ihtiyaç üçgeninde en optimal ürünü belirleyip konumlandırarak ezber bozan bir yapıya sahibiz. Sadece satış öncesi destekle bir kerelik iş yapmak yerine, müşterilerimizin satış sonrası memnuniyetine de çok önem veriyoruz.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Bilişim sektöründe başarılı projelere imza atmış yenilikçi, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla sektörününün lideri konumundaki yerel ve uluslararası birçok büyük kuruma Bilişim altyapı,Network, Güvenlik ve İş Sürekliliği dalları başta olmak üzere; güncel tüm Enformasyon Teknolojileri ihtiyaçları için Proje Yönetimi ve Danışmanlığı, IT Outsourcing ve Sistem Destek Hizmetleri vermektedir.

VİZYONUMUZ

Bilişim ve iletişim dünyasındaki son gelişmeleri ve güncel trendleri, kurumsal şirketlerin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları ile birleştirmeyi ilke edinen BiSistem, IT sektöründeki dinamikleri önceden belirleyip, bunları doğru ve zamanında entegrasyonlarla süratle uygulamaya koyma konusundaki becerisiyle bilişim sektöründe gündem oluşturmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Yenilikçi, dinamik, tecrübeli kadrosu ile güvene dayalı ve paylaşımcı ilişkiler geliştiren BiSistem, kurumsal müşterilerin yanı sıra, sistem entegratörlerine de know-how sağlamak ve Türkiye’deki IT hizmeti kalitesini dünya standartları ölçüsüne taşımayı birincil görevi olarak belirler.

 

Please publish modules in offcanvas position.